Home

hostinec nasledovať kapitán polčas vo futbale trva subjektívne kaligrafie Ázie

Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča  zrušil VAR (foto) - SITA.sk
Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča zrušil VAR (foto) - SITA.sk

Fortuna liga - Mizéria Žiliny trvá vyše mesiaca: Čo na to povedať | Šport.sk

SR A – Hráči po prehre 1:3 v Chorvátsku: Polčas nestačil, nádej na postup  trvá | Slovenský futbalový zväz
SR A – Hráči po prehre 1:3 v Chorvátsku: Polčas nestačil, nádej na postup trvá | Slovenský futbalový zväz

Liga národov - futbal dnes Slovensko - Azerbajdžan , hlasy po zápase |  Šport.sk
Liga národov - futbal dnes Slovensko - Azerbajdžan , hlasy po zápase | Šport.sk

Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Futbal zvažuje revolučnú novinku. Bude polčas trvať už len 30 minút? -  Ostatné - Futbal - Športweb
Futbal zvažuje revolučnú novinku. Bude polčas trvať už len 30 minút? - Ostatné - Futbal - Športweb

Dĺžka zápasu podľa pravidiel futbali | fanshop.futbalsfz.sk

Ronaldo za Manchester United v príprave proti Vallecanu odohral polčas

Futbal: Slovenské reprezentantky prehrali s Fínskom 0:1 | SPORTNET

Futbal: Slovenské reprezentantky prehrali s Fínskom 0:2 | SPORTNET

Fantastická šnúra DAC bez prehry trvá, neprerušil ju ani trnavský Spartak |  Športový Čas
Fantastická šnúra DAC bez prehry trvá, neprerušil ju ani trnavský Spartak | Športový Čas

Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? |  SPORTNET
Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? | SPORTNET

Nie sme hlúpejší ako Rakúšania či Česi. Ale sú lepší - Majstrovstvá Európy  vo futbale 2020 - Športweb
Nie sme hlúpejší ako Rakúšania či Česi. Ale sú lepší - Majstrovstvá Európy vo futbale 2020 - Športweb

MS vo futbale 2022 - program, skupiny, zostava | DOXXbet tipovanie

Pravidlá futbalu | Alza.sk

Futbal v Katare trvá vyše 100 minút. Prečo rozhodcovia na MS toľko  pridávajú?
Futbal v Katare trvá vyše 100 minút. Prečo rozhodcovia na MS toľko pridávajú?

ME vo futbale 2020: Belgicko nestratilo v B-skupine ani bod, Fínsko po  prehre kleslo na 3. miesto (foto) - SITA.sk
ME vo futbale 2020: Belgicko nestratilo v B-skupine ani bod, Fínsko po prehre kleslo na 3. miesto (foto) - SITA.sk

Kanada vracať sa Nadchnite sa ženský rekreačný futbal mobilné favor najprv

Tridsaťminútový polčas či päť minút mimo ihriska za žltú kartu. FIFA  zvažuje nové futbalové pravidla | REFRESHER.sk
Tridsaťminútový polčas či päť minút mimo ihriska za žltú kartu. FIFA zvažuje nové futbalové pravidla | REFRESHER.sk

MS VO FUTBALE 2022 Hviezda Maroka niesla prehru ťažko: Pozápasový konflikt  s prezidentom FIFA! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Hviezda Maroka niesla prehru ťažko: Pozápasový konflikt s prezidentom FIFA! | Športky.sk

Slovensko - Rakúsko: ONLINE prenos z ME vo futbale U19 2022 | SPORTNET

Zabudnite na 90 minút! Prečo sa hrajú na šampionáte zápasy tak dlho? |  Športový Čas
Zabudnite na 90 minút! Prečo sa hrajú na šampionáte zápasy tak dlho? | Športový Čas

Futbal je obyčajné divadlo. Zmapovali zápasy a zistili, že tretinu času sa  vôbec nehrá
Futbal je obyčajné divadlo. Zmapovali zápasy a zistili, že tretinu času sa vôbec nehrá